Ужгородка

Новини Закарпаття

Землянський: У нас чудово розвивається товарообіг з агресором і країною невизнаного президента

В України чудово розвивається товарообіг з країною-агресором Росією та з Білорусією, з країною, де ми не визнаємо президента Олександра Лукашенка.

Про це розповів у прямому ефірі НАШого телеканалу аналітик експертного уряду Валентин Землянський.

“Навіщо було псувати відносини з Білорусією? Я не зовсім розумію логіку того, що відбувається. Ми дивимось на об’єднання двох держав, тобто вони виходять з якоюсь войовничою риторикою стосовно України? Вони говорять про створення військового союзу в подальшому і територіальними претензіями? Я такого не чув. У нас прекрасно розвивається товарообіг з цією країною-агресором і з другою країною, де ми не визнаємо президента, причому при таких товарах критичного імпорту, а в зимовий період ми й ще електроенергію не гребуємо у них брати. У нас же заборона на імпорт електроенергії тільки до 1 листопада з Білорусії та РФ”, – сказав Землянський.

Зазначимо, що Росія та Білорусь розпочали військові навчання “Захід-2021” біля кордонів України.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору