Ужгородка

Новини Закарпаття

Вовк: Благаємо інших про введення санкцій проти РФ, а самі просимо її про транзит газу

Ми вважаємо Росію країною-агресором, але просимо своїх партнерів, щоб транзит російського газу був через територію України.

Про це розповів у прямому ефір НАШого телеканалу генерал-майор СБУ, експерт з питань державної безпеки Василь Вовк.

 “Якщо ми вважаємо Росію агресором, окупантом, ми все нові й нові формули придумуємо для того, щоб два-три дні попіаритися і показати, які ми круті у винайдені якихось фраз чи формулювань. А самі ми санкції, де з ними ми могли б просто втрачати ще більше, то не вводимо. Більш того, ми просимо Росію, щоб вона свій поганий газ транспортувала через нас, але просимо не самі в Росії, а просимо через партнерів і кажемо, щоб вони вводили санкції, але газ давали їм через нас”, – розповів Вовк.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору