Ужгородка

Новини Закарпаття

Литвин: За нинішніх обставин зустріч Путіна та Зеленського навряд чи відбудеться

Зустріч президента України Володимира Зеленського та президента Росії Володимира Путіна не відбудеться за нинішніх обставин, тому що немає предмета для обговорювання.

Таку думку висловив у прямому ефірі НАШого телеканалу екс-нардеп Володимир Литвин.

“Я думаю, що за нинішніх обставин, за нинішньої фіксації позиції однієї та іншої сторони, тобто української та російської, зустріч абсолютно безпредметна і я думаю, що вона не зможе відбутися. Коли політики роблять відповідні заяви, я про українську сторону, вони орієнтуються на ті суспільні настрої особливо активної частини, яка задає тон процесам в Україні і орієнтація на оці настрої призводить до того, що вони говорять не те, що вони думають, а те, що хочуть почути для того, щоб не прийшли під стіни і не почали хитати, запалюючи шини”, – сказав Литвин.

Також він додав, що коли українська сторона заявила, що запитає чому ми не в НАТО, чому не вирішуються інші наші проблеми, то це напружило західних політиків.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору