Ужгородка

Новини Закарпаття

Литвин: Тема повномасштабного конфлікту з РФ – це дешевий шантаж

Тема повномасштабної війни України з Росією — це дешевий шантаж, з розрахунку на те, що в когось першого здадуть нерви.

Таку думку висловив у прямому ефірі НАШого телеканалу екс-глава ВРУ Володимир Литвин.

“Широкомасштабної війни не буде, якщо порівняти потугу, яка є в Росії і яка є в України попри те, що зроблено для зміцнення обороноздатності країни. Я думаю, що Росія намагається вийти з цієї ситуації, в якій вона опинилась внаслідок конфлікту з Україною. ЇЇ до цього стимулює і той же бізнес, і європейці, які хочуть працювати, співпрацювати, їм потрібно заробляти гроші. Тому я тут не бачу інтересу і зацікавленості в тому, щоб говорити про широкомасштабну війну”, – розповів Литвин.

Також він додав, що чим гучніші будуть звучати заяви такого змісту як повномасштабна війна з української сторони, тим більш миролюбними будуть заяви з російської сторони.

“Я думаю, що це абсолютно слова про повномасштабну війну, тому що якби якісь плани більш менш реально мали під собою основу, то я думаю, що з першим дзвінком у школах, дітям вже б розказували куди бігти до бомбосховища. Це просто гра словами, з розрахунку, що в когось першого здадуть нерви. Це свого роду дешевий шантаж, на який вся наша політична тусовка буде кивати головою”, – сказав він.

Зазначимо, що Володимир Зеленський допускає, що повноцінна війна України з Росією можлива, але це буде фатальна помилка.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору