Ужгородка

Новини Закарпаття

Екс-нардеп Лапін: Не вірю, що Зеленський серйозно готується до повномасштабного конфлікту з РФ

Президент України Володимир Зеленський не може бути готовий до повномасштабної війни з Російською Федерацією, з огляду на кількість особового складу ЗСУ та МВС. 

Таку думку висловив екс-народний депутат Ігор Лапін в ефірі телеканалу НАШ. 

“Що може спричинити така заява? У нас опалювальний сезон скоро. Про що ми будемо більше говорити: про тарифи чи про загрозу війни? Пригадаймо, коли Україна вводила воєнний стан у деяких областях. Істерія і неспроможність координації місцевих, військових поліцейських була назовні”, – сказав він. 

Як наголосив Ігор Лапін, з огляду на кількість особового складу ЗСУ та МВС, Зеленський точно не готовий до війни з Росією. 

“Ми як мінімум про неї вже говоримо. Він знову себе позиціонує як верховний головнокомандувач попри всю критику, яка ведеться стосовно невиконання державного оборонного замовлення, деморалізації особового складу ЗСУ. Щоб уберегтися від критики, ставляться бойові генерали на ключові пости. Якщо ми відкриваємо кількість на сьогодні особового складу у ЗСУ, ми дивимося – 220 тисяч. Кількість особового складу МВС – 347 тисяч. Він хоче сказати, що готовий до війни? Я йому не вірю!”, – додав Лапін. 

Нагадаємо, Володимир Зеленський на форумі YES Brainstorming заявив, що допускає ймовірність повноцінної війни з Росією.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору