Ужгородка

Новини Закарпаття

Войченко: В певному сенсі Росія навіть виграла від запроваджених проти неї санкцій

За економічними показниками Росія навіть виграла від запроваджених проти неї санкцій, тому що повернула російський капітал назад в РФ.

Таку думку висловив у прямому ефір НАШого телеканалу кандидат юридичних наук Сергій Войченко.

“Якщо оцінювати вплив санкцій, то це палиця двох кінців. Звичайно якщо перелічити ті санкції, які вводилися або ті дії, які відбувалися у 2014 році після анексії Криму, невистачить часу, тому що кожна країна відреагувала по-своєму. Але санкції стосувалися більше певних компаній та громадян, сказати, що вони були загальними, дуже складно. На разі більшість закордонних експертів дають наступну аналітику, що санкції не призвели до певних втрат”, – розповів Войченко.

Також він додав, що за економічними показниками, Росія більше втратила тоді, коли падала ціна на нафту, а не від введених санкцій.

“Звичайно експерти наводять певні цифри втрати валового внутрішнього продукту РФ від 4 до 6% втрати, але з іншого боку, коли почали утискати російський  бізнес на світовому рівні, коли в певних країнах він втратив сові позиції, але що зробив російський капіталіст? Він почав повертати російський капітал назад в Росію і внаслідок цього в російській економіці почалися процеси реінвестування і отримали більше плюсів, ніж мінусів”, – розповів він.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору