Ужгородка

Новини Закарпаття

Биков: РФ не піде на повномасштабний конфлікт з Україною – для них це спричинило б величезні втрати

Російська Федерація не піде на повномасштабний конфлікт з Україною, тому що це призведе до невідворотних втрати, на які вони не зможуть піти.

Таку думку висловив у прямому ефірі НАШого телеканалу політичний консультант Сергій Биков.

“Я не бачу жодного сенсу для РФ робити повномасштабну війну та знову ескалувати конфлікт дійсно настільки на скільки вони це можуть. Якщо вони це не зробили весною, а весною ми бачили за даними українських військових ну і за фактичним не нападам РФ, ми побачили докази того, що у Росії на кордонах з Україною немає достатньої кількості військовослужбовців та озброєнь для того, щоб досягти результативної кампанії. Але вони у разі цієї ескалації зазнають невідворотних втрат і тих, на які вони піти не можуть”, – зазначив Биков.

Також він додав, що найголовніше завдання українських військовослужбовців – це завдати найбільших втрат російській армії у тому випадку, якщо вони вирішать переступити український кордон вже відкрито як військові формування Російської Федерації.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору