Ужгородка

Новини Закарпаття

Питання Донбасу можна вирішити прямими переговорами з Путіним, – Скороход

Питання щодо вирішення конфлікту на Донбасі можна вирішити шляхом переговорів з російським президентом Володимиром Путіним. 

Таку думку висловила народний депутат України Анна Скороход в ефірі телеканалу НАШ. 

“Я б не сказала, що ми знаходимося в точці напруги, тому що в нас ці перекидони, хто кому лікар, відбуваються протягом останніх двох років. На мою думку, навпаки, треба зустрічатися і питання Криму просто відтермінувати. Але це ніяк не означає, що Україна погоджується з тим, що Росія захопила Крим”, – наголосила нардеп. 

За її словами, для досягнення миру на Донбасі треба розмовляти з президентом Росії. 

“По-перше, У нас на Донбасі гинуть люди, по-друге, ми їх там остаточно втрачаємо, тому що вже восьмий рік. Вже діти не просто в школу пішли, вони скоро початкову школу закінчать. Я дійсно вірю, що вирішити питання на Донбасі можна дипломатичним шляхом через прямі перемовини з Путіним”, – додала Скороход.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору