Ужгородка

Новини Закарпаття

Євген Мураєв: Сьогодні ми приїхали в Донецьку область

Команда телеканалу НАШ в рамках спецпроекту “Тут наша земля” приїхала в Сартану Донецької області, прифронтову частину Маріупольського району.

Про це розповів лідер партії “НАШІ” Євгеній Мураєв в ефірі телеканалу НАШ.

“Ми знаходимося в Донецькій області, Маріупольський район, Сартанська військово-цивільна адміністрація. До неї входить 18 населених пунктів, два з них – Комінтерново і Заїченко – знаходяться на непідконтрольній території. Тут є контрольно-пропускний пункт Піщевик. Населення близько 20 тисяч українців, більшість з них – етнічні греки, які потрапили сюди в результаті переселення після російсько-турецької війни між Російською та Османською імперіями”, – розповів лідер партії НАШІ.

За словами політика, більшість місцевих жителів працюють в Маріуполі.

“Більшість сартанців працюють на території міста Маріуполь. Сартанська військово-цивільна адміністрація по території у два рази більше самого міста, але роботи тут особливо немає. В основному бюджетні установи і малий-середній бізнес”, – підсумував Мураєв.

Протягом 10 тижнів команда НАШого каналу подорожує по найрізноманітнішим куточкам країни, щоб ви, наші глядачі, знали про Україну та проблеми, які приховують від нас влада, правду.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору