Ужгородка

Новини Закарпаття

У планах Кремля – створення великої конфедерації або а-ля СРСР, – політолог

41% громадян України погоджуються з твердженням президента Росії Володимира Путіна, що українці та росіяни – один народ.

Про це розповіла політолог Світлана Кушнір в ефірі телеканалу НАШ. 

“Згадаємо соціологію після статті Путіна. 41% українських громадян не бачать різниці між росіянами і українцями. Тому плани Кремля до створення чи то великої конфедерації, чи то повернення а-ля Радянський Союз”, – наголосила вона. 

Нагадаємо, що 12 липня 2021 року вийшла стаття російського президента, в якій він наголосив, що українці та росіяни – один народ, єдине ціле. 

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору