Ужгородка

Новини Закарпаття

Викрили схему розкрадання 17 га особливо цінної землі на Вінниччині

Затриманий підробив документи, що дозволили в обхід законної процедури, тобто без згоди Кабміну, передати у приватну власність 10 земельних ділянок особливо цінної землі

НАБУ повідомило колишньому в.о. директора державного підприємства та екскерівнику Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області про підозру в розкраданні 17,11 га особливо цінної землі, що завдало 11,6 млн грн збитків державі. 

Слідство встановило, що керівник держпідприємства, що входить до складу Національної академії аграрних наук України, у 2016-2017 році підробив документи, що дозволили в обхід законної процедури, тобто без згоди Кабміну, передати у приватну власність 10 земельних ділянок особливо цінної землі площею 17,11 га.

Читайте: Астарта продовжує перероблювати імпортований цукор-сирець

Підозрюваний діяв спільно з керівником Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області. Використали легенду про надання землі нібито співробітникам держпідприємства для ведення особистого селянського господарства. Однак майже всі отримувачі ділянок до підприємства не мали ніякого відношення. До того ж, серед власників ділянок виявився близький родич керівника.

Дії підозрюваних кваліфіковано за ч. 5 ст. 191 та ч.1 ст. 366 Кримінального кодексу України. На земельні ділянки, що фігурували в схемі, накладено арешт. 

Landlord раніше повідомляв, що НАБУ затримало керівника Бердянського порту.

Джерело: НАБУ

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору