Ужгородка

Новини Закарпаття

Скаршевський: Україна ніколи не буде членом ні ЄС, ні НАТО

Економічний експерт Віктор Скаршевський заявив, що Україна ніколи не зможе стати членом ні Європейського Союзу, ні НАТО.

Свою думку він виразив у прямому ефірі на телеканалі НАШ 13 вересня.

За його словами, Україна не відповідає стандартам НАТО та Євросоюзу.

“Тих, хто просто розсудливо мислить, для них очевидно, що Україна ніколи не буде ні в ЄС, ні в НАТО. І географія й розмір взагалі не підходить ні для ЄС, ні для НАТО. Албанія – член НАТО, там 40% населення недоїдає… Угода про асоціацію між Україною та ЄС. Ви ж пам’ятаєте, що зробили Нідерланди? Вони зробили додаток до цієї угоди. Там є три пункти, які явно не прописані в угоді, але до неї додаються: по-перше, ніякої надії до членства в ЄС, Україна не може претендувати ні на які європейські фонди, Україна не може претендувати на колективну безпеку ЄС. Після цього угода про асоціацію з ЄС набрала чинності”, – розповів економіст.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору