Ужгородка

Новини Закарпаття

“Північний потік-2” – вже п’ятий газопровід, який йде в обхід України, – економіст

Економічний експерт Віктор Скаршевський заявив, що російський “Північний потік-2” – вже п’ятий газопровід, який йде в обхід України. Також економіст назвав найголовнішу проблему нашої країни.

Свою думку він виразив у прямому ефірі на телеканалі НАШ.

“Ціна буде знижуватися після опалювального сезону — десь у квітні, травні. Це пузир здується. Наприклад, Німеччина продовжує купувати газ у “Газпрому”, ціна приблизно наразі – 250-270 доларів. Формула ціни прив’язана до ціни на нафту. Зараз йдуть спекуляції. “Газпром” повністю виконує свої зобов’язання. Якби хоча б один контракт е був виконаний, уже б ціла купа різних судових позовів було б… “Північний потік-2” – вже п’ятий газопровід, який за роки незалежності йде в обхід України. До цього потрібно було готуватися!”, – зауважив він.

За його словами, найголовніша проблема наразі — не буде фізичної можливості поставляти газ населенню й підприємствам.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору