Ужгородка

Новини Закарпаття

Атаманюк: “Північний потік-2” – це проста економіка для всіх, крім України

Економіст Юрій Атаманюк заявив, що Україна розглядає будівництво “Північного потоку-2” як загрозу нацбезпеці, але для іншого світу це просто економіка.

Своєю думкою він поділився у прямому ефірі НАШого телеканалу.

За його словами, у питання газу Україну не підтримують у міжнародній спільноті.

“Україна розглядає питання “Північного потку-2” як питання політичне, як “загроза нашої безпеки в цілому”, в тому числі повномасштабного вторгнення. Так мають розглядати питання ще хтось, окрім нас. Для всіх інших проста економіка. Задача “забрати наш транзит”, у німців стоїть питання чисто економічне – підняти свою суб’єктність в енергетиці, більше заробляти, створювати нові робочі місця й забезпечити свою промисловість, яка розвивається, енергоресурсами. Невже ми будемо продовжувати ці наративи? Нас ніхто не підтримує”, – розповів він.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору