Ужгородка

Новини Закарпаття

Скаршевський: Ми самі себе грабуємо, а потім всіх навколо звинувачуємо

Економічний експерт Віктор Скаршевський заявив, що українська влада не фінансує розвиток видобутку газу, втім звинувачує інші країни в бездіяльності.

Свою думку він виразив у прямому ефірі на телеканалі НАШ 13 вересня.

“Без Росії консорціуму сенсу немає. В чому полягає консорціум – власник газу, транзистор газу – це Україна, й споживач газу – це Європа. Тоді всі зацікавлені, щоб все працювали стабільно й нормально. Чому у нас взагалі така залежність від транзиту? Ми бідні недолугі люди? Ми не вміємо заробляти? НАТО – це вже як мантра. У нас тарифи у 10-14 разів підвищились для того, щоб збільшити видобуток власного газу. Десятки, сотні мільярдів гривень – де вони? Чому вони не були профінансовані? Ми самі себе грабуємо, а потім всіх навколо звинувачуємо!”, – зауважив він.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору