Ужгородка

Новини Закарпаття

Лазарєв: Вже навіть наші європейські партнери говорять, що вступ в ЄС та НАТО нам не світить

Європейські партнери України говорять, що вступ в Європейський Союз та НАТО нам не світить.

Про це розповів у прямому ефірі НАШого телеканалу політолог Олександр Лазарєв.

“Якщо недостатнього того, що говорять громадяни України, наукова спільнота, опозиція з приводу інтеграції України в Європейський Союз та НАТО, то вже нам почали говорити наші європейські партнери, що ЄС та НАТО нам не світить”, – розповів Лазарєв.

Також він додав, що влада адаптувала український ринок під європейську економічну зону.

“З 2014 року українська влада дуже сильно адаптувала український ринок під європейську економічну зону. Ми майже зняли обмежувальне мито, зменшили його, ми стимулюємо імпортну продукцію, але напроти ми не отримуємо нічого з власного експорту. Нам дають квоти, які не хочуть знімати та переглядати, нам дають частку ринку сировинної продукції, тобто ми дуже сильно стали залежними”, – сказав він.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору