Ужгородка

Новини Закарпаття

Карантинні обмеження: Кабмін найближчим часом внесе зміни

Кабінет міністрів України найближчим часом внесе зміни щодо карантинних обмежень. 

Про це йдеться на сайті Урядового порталу. 

“Учасники наради обговорили ключові зміни до постанови Кабінету Міністрів №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». Нововведення будуть ухвалені найближчим часом”, – йдеться у повідомленні. 

Зазначається, що за останній тиждень кількість нових випадків захворювання зросла на 6 тисяч, а кількість госпіталізацій – на 1,5 тисячі. За територіальним принципом спостерігаються високі темпи зростання нових випадків у Чернівецькій, Волинській, Львівській і Тернопільській областях. Також у цих регіонах швидко зростає завантаженість ліжок із киснем, а кількість госпіталізацій за тиждень збільшилась на 60%. 

Зокрема, МОЗ пропонує, щоб обмеження “жовтої” та “червоної” зон епідемічної небезпеки не поширювалися на ті заклади господарювання, у яких колектив і відвідувачі мають ковід-сертифікат, що засвідчує вакцинацію, дійсний протягом 72 годин негативний ПЛР-тест або довідка про перенесену протягом останніх кількох місяців коронавірусну хворобу COVID-19.

Як НАШ повідомляв раніше, в Україні за минулу добу 1205 людей захворіли на COVID-19. Зокрема, інфікувалися коронавірусом 149 дітей та 23 медпрацівники.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору