Ужгородка

Новини Закарпаття

Україні треба готуватися до важкого опалювального сезону, – Лосовський

В Україні в цьому році опалювальний сезон буде важким, бо переговорів по транзиту газу немає.

Таку думку висловив адвокат, юрист Євгеній Лосовський в ефірі телеканалу НАШ.

“Підготовки як аудиту, як і для пропозиції Кабміну, порідіння граничної ціни, і що для нас є критичним, думаю, ви не чули. У нас сьогодні не готова економічна складова. Якщо піти взагалі від обговорення політики, менеджменту, хто як призначав, у нас на сьогоднішній момент немає ніяких розрахунків, яка ціна по газу для нас є рентабельною, а яка нерентабельною”, – зазначив Євгеній Лосовський.

Крім цього, адвокат спрогнозував важкий опалювальний сезон в цьому році.

“Тому на сьогодні ставимо резюме наступне: найближчим часом розуміння не буде, і, відповідно, будемо готуватися до важкого осіннього періоду, втім, як і багато років”, – підсумував адвокат.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору