Ужгородка

Новини Закарпаття

Лутковська: Марно тиснути на США щодо вступу України в НАТО – це залежить не лише від них

Вступ України в НАТО залежить не тільки від Сполучених Штатів Америки, тому марно тиснути на них. 

Про це розповіла екс-уповноважена ВР України з прав людини Валерія Лутковська в ефірі телеканалу НАШ.

“Я думаю, що слова американського президента мали б звучати таким чином: “Я особисто вважаю, що Україна має бути членом Альянсу, але це демократична організація, яка приймає рішення більшістю голосів. Відповідно, не тільки від мене залежить прийняття рішення щодо членства України. Але при цьому Україні є чим зайнятись для того, щоб відповідати стандартам НАТО”. Я б уявляла таким чином дипломатичну розмову двох президентів”, – наголосила Лутковська. 

За її словами, США переконують тих, хто не хоче бачити Україну в НАТО, що країну треба брати. 

“Я думаю, що ні у зв’язку з тим, що, знаючи, як приймаються рішення в НАТО, знаючи, яким чином працює ця організація, кожна держава проводить внутрішні консультації. Так, можливо, ці внутрішні консультації серед держав також узгоджені між собою”, – підкреслила екс-уповноважений ВР України з прав людини.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору