Ужгородка

Новини Закарпаття

Лутковська: Протистояння з Білоруссю – це величезна помилка нашої геополітичної гри

Величезна помилка України в геополітичній грі – це протистояння з Білоруссю, тому що ми самі підштовхуємо Білорусь до дружби з Росією.

Таку думку висловила у прямому ефірі НАШого телеканалу екс-уповноважена ВР України з прав людини Валерія Лутковська.

“Протистояння з Білоруссю – це величезна помилка геополітичної гри, яку намагається вести Україна. Є такий вираз “проти кого дружите”, нам потрібно дружити проти Російської Федерації, а ми навпаки намагаємось озлобити ще й Білорусь проти України, даючи підстави білоруському президенту говорити про те, що йому з півдня щось загрожує”, – розповіла Лутковська.

Також вона додала, що Україна могла б використовувати Білорусь як партнера.

“Україна мала б в такому випадку використовувати Білорусь в якості партнера в тому числі можливо як посередника, ми ж все одно будемо говорити про зустріч з Путіним, як країну, яка є нейтральною поки що, а більше дружньою стосовно України”, – сказала вона.

Зазначимо, що Олександр Лукашенко заявив, що планує розмістити куплені у Росії зенітні ракетні комплекси С-400 на кордоні з Україною.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору