Ужгородка

Новини Закарпаття

Марунич про українську ГТС: Запропонуйте Росії вигідні умови – буде вам транзит

Україні потрібно запропонувати вигідні умови російській компанії “Газпром”, щоб продовжити транзит газу.

Таку думку висловив у прямому ефірі НАШого телеканалу експерт з енергетичних питань, співголова Фонду енергетичних стратегій Дмитро Марунич.

“Єдиним письмовим документом, який дає якісь гарантії – це контракт на транзит газу от і все. Наприклад, такий, який діє зараз між компаніями “Нафтогаз Україна” та “Газпром”. Це єдиний документ, який може гарантувати транзит і його виконують і російська, і українська сторони, наскільки мені відомо”, – розповів Марунич.

Також він додав, що для того, щоб продовжити контракт на транзит газу, потрібно запропонувати вигідні умови Росії.

“Щоб “Газпром” продовжив контракт, потрібно просто запропонувати вигідні умови їм і все. Я не знаю хто цим буде займатися чи Єрмак, чи Вітренко, але по суті  цим має займатися оператор ГТС України”, – зазначив він.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору