Ужгородка

Новини Закарпаття

Бойко прокоментував зустріч Путіна із Зеленським: Потрібне перемир’я

Під час зустрічі президента України Володимира Зеленського та російського президента Володимира Путіна найперше питання, яке мають обговорити – це перемир’я та припинення стрілянини.

Таку думку висловив у прямому ефірі НАШого телеканалу співголова партії “ОПЗЖ” Юрій Бойко.

“Щодо зустрічі з Путіним, то порядок денний достатньо серйозний і глобальний. Перше питання – це перемир’я, завершення стрілянини, тому що кожного дня вбивають людей, обмін полоненими, розведення військ, продовження контракту по газу, встановлення спокою на лінії фронту, тобто є дуже багато питань, які потрібно обговорювати. При тому, що пройшла “Кримська платформа”, я її розцінюю як піар-акцію, тому що жодних конкретних рішень не було зробленою”, – розповів Бойко.

Також він додав, що підготовка до зустрічі Володимира Зеленського та Володимира Путіна має бути дуже ретельною та має проходити у закритому режимі.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору