Ужгородка

Новини Закарпаття

Лосовський: Боюся, щоб не довелося підписувати Мінськ-3 через питання газу та загострення на Донбасі

Україна під впливом ситуації з газотранспортною системою та нарощування напруги на Донбасі може підписати Мінські угоди-3.

Таку думку висловив у прямому ефірі НАШого телеканалу юрист Євген Лосовський.

“Я переживаю за одне, щоб  у нас не родився аля Мінськ-3 під впливом ситуації з газотранспортною системою, тобто відсутність обігріву всієї країни і відповідно нарощування напруги на сході нашої країни. Ось  тоді ми по факту насправді будемо мати вкрай важке становище”, – сказав він.

Зазначимо, що прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що тарифи на тепло і гарячу воду під час опалювального сезону мають залишитися на тогорічному рівні.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору