Ужгородка

Новини Закарпаття

Плачков: Нас чекають величезні проблеми, якщо РФ зупинить транзит через запуск “Північного потоку-2”

Україну чекають величезні проблеми, якщо Росія зупинить транзиту газу через нашу державу, бо запустить “Північний потік-2”.

Таку думку висловив у прямому ефірі НАШого телеканалу екс-міністр палива та енергетики Іван Плачков.

“Якщо введуть в експлуатацію “Північний потік-2”, наприклад, до Нового року чи після, то Росія повністю забезпечить всіх своїх контрактників по “Газпрому” без газотранспортної системи України. Сьогодні ми транспортуємо 35-40 мільярдів і в будь-який час, мабуть, за технічними проблемами Росія скаже “Газпрому”, що потрібно робити  ремонт і зупиняє транзит через Україну навіть на тиждень і все, у нас величезні проблеми із забезпечення споживача України, бо ось цей транзит потрібний для технічної роботи газотранспортної системи”, – розповів він.

Зазначимо, що у “Газпромі” оголосили, що будівництво “Північного потоку-2” повністю завершено.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору