Ужгородка

Новини Закарпаття

Питання газу для РФ – політичний, вона завжди шантажувала Україну перед опалювальним сезоном, – політолог

Питання газу для Російської Федерації є політичним, адже вона завжди шантажувала Україну перед опалювальним сезоном. 

Про це розповів політолог Валерій Гончарук в ефірі телеканалу НАШ. 

“Коли ми говоримо про зростання тарифів, і чи є очікуваним цей процес для населення. Ні, для населення це не є очікуваним процесом, ніхто позитивно до цього не відноситься”, – наголосив політолог. 

За його словами, попередній газовий договір між Україною та РФ стосувався не лише питання газу. 

“Я не є песимістом у цій сфері, тому що у 2019 році ці ж люди, в тому числі Єрмак і Вітренко, підписували газові угоди з РФ. Їх підписали на п’ять років. Я не переконаний, що вони були дуже вигідними. Попередні контракти були на 10 років. Це був комплексний договір з Російською Федерацією, і він стосувався не лише питання газу. Коли ми будемо йти на нові переговори з Росією, будуть покладатися не лише економічні, а й політичні причини та вимоги. До цього треба бути готовим”, – зазначив Валерій 
Гончарук. 

Він зазначив, що всі договори, які підписувалися між РФ та Україною щодо газу, було укласти дуже важко. 

“У нас не було якогось такого періоду, що були такі райдужні відносини з Кремлем. Завжди були проблеми, завжди ми доходили до зими, завжди починався шантаж. В принципі, і ми, і Європа шли на цей шантаж. Наразі буде те саме”, – підкреслив політолог.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору