Ужгородка

Новини Закарпаття

Путін не буде обговорювати питання Криму з Зеленським, – Бойко

Президент України Володимир Зеленський з президентом Росії Володимиром Путіним не буде обговорювати питання Криму під час зустрічі, якщо вона відбудеться.

Таку думку висловив співголова політичної партії “ОПЗЖ” Юрій Бойко в ефірі телеканалу НАШ.

“Я думаю, питання Криму вони не будуть обговорювати. Вони так для себе прийняли рішення. А що стосується інших питань, то вони будуть готові обговорювати, але за умови, якщо буде відповідна підготовка”, – зазначив політик.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору