Ужгородка

Новини Закарпаття

Українці давно зрозуміли, що тарифи можна не сплачувати, – політолог

Проблема з газом в Україні відбувається кожного року. Громадяни України вже давно зрозуміли, що мають можливість не сплачувати за комунальні послуги. 

Про це розповів політолог Микола Давидюк в ефірі телеканалу НАШ. 

“Проблема з газом у нас кожного року постає, і це граблі, на які ми успішно наступаємо. Те, що уряд поводить себе так впевнено, а можливо навіть трохи вал’яжно, дещо вже починає насторожувати. Тому що є питання щодо об’ємів газу, питання енергетичної війни, і вона вже тут виглядає дуже програшно. Водночас мені здається, що ми щороку до опалювального сезону підходимо надзвичайно погано, але все одно цю зиму переживаємо”, – зазначив він. 

За його словами, громадяни України вже давно зрозуміли, що мають можливість не сплачувати за комунальні послуги. 

“Тарифи можна не платити, і українське населення це вже давно зрозуміло. А потім виходить держава і каже: “Який чек?”  Їм кажуть: “Ну, такий чек”. Верховна Рада голосує, чек оплачують. Олігархи, які на цьому найбільше заробляють, кажуть “дуже дякую”, роблять невеликий кешбек, і всі щасливо живуть, доки не з’явиться новий велетенський борг”, – додав Микола Давидюк.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору