Ужгородка

Новини Закарпаття

Магера: Люди в ОРДЛО усвідомлено беруть паспорта Росії

Позафракційний народний депутат Сергій Магера заявив що українці, які мешкають на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей почали свідомо брати паспорти Російської Федерації.

Свою думку він виразив у прямому ефірі НАШого телеканалу.

Темою розмови стала заява Офісу президента: Україна розцінить вибори до Держдуми РФ у Криму й ОРДЛО юридично нікчемними.

“З кожним роком потяг йде все далі й далі. Роки й час вирішують все. Безумовно, роздача паспортів відбувається не під дулом автомата. Частина наших громадян робить це свідомо. До нас в Україну з тої території приїжджає менше молоді, абітурієнтів. З одного боку – це пандемія, з іншого боку – проблеми на КПВВ. Я вже в цьому бачу те, що молодь взагалі не бачить перспектив свого майбутнього в Україні”, – розповів депутат.

За його словами, Україні потрібно думати, як повертати людей.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору