Ужгородка

Новини Закарпаття

З 2014 року тарифи на газ стали додатковими податками для громадян, – екс-нардеп

Народний депутат IV скликання, експерт з енергетичних питань Володимир Майстришин заявив, що тарифи на газ з 2014 року стали додатковими податками для українців. За його словами, це незаконно.

Про це він розповів у прямому ефірі на телеканалі НАШ.

“Чому сьогодні Україна своїм мешканцям продає газ по такій ціні. Це почалося у 2014 році, коли ми повністю залежали від наших західних партнерів. Було сказано, що газ має бути ринковою ціною. Газ завжди коштував 1,50 – 1,10. Потім стало 3 грн, згодом 7. Собівартість була в межах півтори-дві гривні, вона й зараз такою залишається. Продавали по 8. Куди йдуть ці гроші? На жаль, ці гроші з 2014 року йдуть бюджет. У нас це додатковий податок на громадян. Держбюджет має наповнюватися податками, але те, що затвердила Верховна Рада. Якщо хтось додатково обкладає громадян податками  – це є незаконно як мінімум”, – зауважив він.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору