Ужгородка

Новини Закарпаття

Якубін: Заяви Лукашенко – наслідок офіційної риторики Києва

Кандидат політичних наук Олексій Якубін заявив, що рішення президента білорусі Олександра Лукашенка розмістити на кордоні з Україною зенітно-ракетні комплекси – наслідок риторики офіційного Києва.

Про це сказав у прямому ефірі НАШого телеканалу.

Тема: Лукашенко хоче розмістити на кордоні з Україною російські зенітно-ракетні комплекси вартістю 1 мільярд доларів.

“Це можна розцінювати заяв, які лунали з Києва. Тепер вони ехом відображаються в сторону Мінська. Я не можу сказати, що тут виключно Лукашенко винен в цій історії, яка склалася. Тут є дві сторони. Офіційний Київ багато що зробив, щоб зараз ми опинилися в цій точці стосунків з Білоруссю. Тут є типова дилема нацбезпеки – з нашого боку лунала фраза, що “ми маємо посилювати кордон з Білоруссю”. В свою чергу Білорусь почувши це, говорить, що теж посилить. Ці ескалаційні заяви ведуть до того, що всі країни стають у більшій небезпеці, ніж були на початку. Зараз ми це бачимо”, – розповів він.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору