Ужгородка

Новини Закарпаття

Бондаренко: “Мінські угоди” – не той документ, який може завершити війну на Донбасі

“Мінські угоди” – це не той документ, який може завершити війну на Донбасі, він був створений для запобігання тактичної поразки України на фронті.

Таку думку висловив у прямому ефірі НАШого телеканалу політичний експерт, експерт з конституційного права Богдан Бондаренко.

“Вся ця історія із зустріччю Зеленського та Путіна з’явилась відносно нещодавно, в той момент, коли абсолютно застопорилися будь-які переговори в Мінську у форматі тристоронньої контактної групи, коли в нормандському форматі такс само ці питання залишалися абсолютно підвішеними, оскільки вакууму не може бути в інформаційному просторі, то Володимир Олександрович і хтось з його представників сказали про те, що потрібна двостороння зустріч з Путіним”, – розповів Бондаренко.

Також він вважає, що за допомогою “Мінських угод” не можна вирішити конфлікт на Донбасі.

“Мінські домовленості” – це не той документ, який може привести до завершення війни. Проблема в тому, що “Мінські домовленості” навколо, яких ми крутимося, це був тимчасовий захід, підписаний для того, щоб зупинити тактичну поразку Україну на фронті”, – сказав він.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору