Ужгородка

Новини Закарпаття

Савченко: Захід нас кинув ще тоді, коли ми здали ядерну зброю та підписали асоціацію з ЄС

Захід кинув Україну ще тоді, коли ми здали ядерний потенціал та підписали торгову асоціацію з Європейським Союзом.

Таку думку висловила у прямому ефірі НАШого телеканалу екс-нардеп Надія Савченко.

“Захід нас кинув, ще тоді, коли здали ядерний потенціал, підписали торгову асоціацію з ЄС, коли почали розвертати курс і створили напругу, і стала Україна кричати, що ми йдемо в НАТО, перестала бути поза блоковою країною і в нас почалася війна. Тобто Захід винен разом з Росією в тому що в нас війна”, – зазначила екс-нардеп.

Також вона додала, що в України є й інші сусіди, окрім Заходу.

“Потрібно розуміти, що ми стільки у Заходу, як виторгував Ізраїль, не виторгуємо. І треба розуміти, що у нас є трохи більше сусідів, а не тільки Захід. Тому, я вважаю, що нам потрібно самим будувати свою політику, нам потрібно самим в першу чергу обирати нашу майбутню політику на стійкість нашої економіки, а економіка має бути не тільки економною, а щей і вигідною для перспективи її зростання”, – розповіла вона.

Зазначимо, що глава МЗС Дмитро Кулеба заявив, що Україна має перетворюватися на гнучку військову державу за типом Ізраїлю.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору