Ужгородка

Новини Закарпаття

Гарбарук: Резонансна ситуація з отруєнням дітей допоможе нам розібратися з проблемами у сфері освіти

Резонансна ситуація з отруєнням дітей в школі Хмельницького допоможе розібратися з проблемами у сфері освіти.

Про це розповів у прямому ефірі НАШого телеканалу заступник міністра освіти та науки України Ігор Гарбарук.

“Ця ситуація збурила суспільство і вона на сьогодні має бути показовою для того, щоб врегулювати ті проблемні питання, які ще залишилися. Тобто фактично ми намагаємося цей кейс розглядати з такої точки зору, щоб врегулювати ті проблеми і передбачити їх на рівні всієї середньої освіти в Україні”, – розповів Гарбарук.

Варто відзначити, що в одній зі шкіл Хмельницького сталося масове отруєння. Погіршення стану зафіксовано у 92 людей, 15 з них госпіталізовано. Крім цього, під час обстеження у трьох учнів виявили COVID-19.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору