Ужгородка

Новини Закарпаття

Мураєв про скандальні ініціативи Данілова: Він посягає на вибір українців

Секретар РНБО Олексій Данілов посягає на вибір українців своєю пропозицією перевести українську мову з кирилиці на латиницю.

Таку думку висловив у прямому ефір НАШого телеканалу лідер партії “НАШІ” Євгеній Мураєв.

“Згадаймо, що таке державна мова по закону про функціонування української мови як державою. Державна мова – це державоутворююче самовизначення української нації, це другий пункт цього закону. Тобто виходить, що секретар РНБО посягає на самовизначення української нації? Чи я щось неправильно трактую? Я вважаю, що це злочин, а якщо серйозно, то виходить, що нам потрібно нашу державну мову захищати від влади”, – сказав політик.

Також він вважає, що ідея перевести українську мову на латиницю – це культурний тероризм.

“Якщо ми перейдемо на латиницю, то це з країни грамотних людей, з країни з таким потенціалом, культурою, науково-технічними роботами, які виконали наші вчені, просто перетворитися миттєво в країну безграмотних людей. Це просто культурний тероризм”, – зазначив він.

Нагадаємо, що Данілов вважає, що українську мову слід перевести з кирилиці на латиницю.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору