Ужгородка

Новини Закарпаття

Бортнік: У нас немає шансів перемогти Росію

Україна не має шансів перемогти війну з Російською Федерацією. Чим більше Україна провокує конфлікт з РФ, тим ближче криза української державності.

Таку думку висловив директор Українського інституту політики Руслан Бортнік в ефірі телеканалу НАШ.

“Воювати треба, але ми розуміємо, що перемогти в цій війні не можемо. Опір наших збройних сил має бути частиною або посилювати нашу дипломатію, тобто робити нам більш вигідним мир. Ми можемо перемогти у війні Росію? Ми що, ідіоти чи що? У нас немає шансів перемогти у війні Росію”, – сказав Бортнік.

За його словами, чим більше Україна провокує війну з РФ, тим ближче кінець або криза української державності.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору