Ужгородка

Новини Закарпаття

В ОРДЛО почалися незворотні процеси, які переляжуть не на одне покоління, – політолог

На сході України почалися незворотні процеси, які переляжуть на плечі ще не на одне покоління. 

Таку думку висловив політолог Олександр Антонюк в ефірі телеканалу НАШ. 

Політолог наголосив, що на території не тільки окупованого Донбасу, а й на підконтрольній частині країни проживають люди, які не є лояльними до України. 

“Там пішли вже незворотні процеси, які перекладуться на не одне покоління в майбутньому. Це те, що ми маємо зараз враховувати. Питання навіть не боротьби за серця людей, а в реінтеграційному процесі. За серця людей, коли ми озвучуємо цю тезу, це, знаєте, теза про все хороше, про все погане і нічого конкретного”, – сказав Олександр Антонюк.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору