Ужгородка

Новини Закарпаття

Україна в рейтингах між Мавританією і Джибуті! Який шлях в Європу? – економіст

В уряді повинні ініціювати РНБО і навести порядок з реєстраційною службою, нотаріатом, в рейтингах, які оцінюють свободу ведення бізнесу в Україні, де вона знаходиться на 127 місці між Мавританією і Джибуті.

Таку думку висловив економіст Юрій Атаманюк в ефірі телеканалі НАШ.

Економіст зазначив, що перше, що потрібно зробити в Україні – вигнати показово і з ганьбою главу МЗС Дмитра Кулебу перед усіма дипломатами світу.

“Президент Естонії каже: “У вас проблема з правами на майно, до вас не йдуть інвестори. І я не рекомендую своїм людям інвестувати, а тільки торгувати”. Ми маємо ініціювати Раду національної безпеки і оборони й навести порядок з реєстраційною службою, з нотаріатом, і в рейтингах, які оцінюють свободу ведення бізнесу в Україні, де ми знаходимося на 127 місці між Мавританією і Джибуті. Тобто на 20% захищені власники в Україні, в порівнянні з 100% в тому ж Ізраїлі”, – сказав економіст.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору