Ужгородка

Новини Закарпаття

Данилюк: Будь-яку газову кризу з Росією Європа вирішує за рахунок України

Екс-секретар РНБО України, міністр фінансів (2016-2018 рр. ). Олександр Данилюк заявив, що країни Європейського Союзу в будь-яку газову кризу завжди вирішували за рахунок України.

Про це він розповів в прямому ефірі НАШого телеканалу.

Тема: Ціна на газ в Європі сягнула рекордних 980 доларів а тисячу кубометрів.

“Російська Федерація транспортує газ в Європу. Є декілька ш8ляхів – через Україну і через “Північний потік-2”. Фактично зараз ключова мета Росії, щоб “Північний потік-2” ліцензували так, як вигідно їм. Просто так дипломатичним шляхом вони цього не досягнуть. Тоді вони використовують іншу тактику – щоб у Європи не було іншого шляху. Росія зараз газ постачати в Європу обмежує. Зараз вересень, потім жовтень і листопад. Газ буде потрібен, у великій кількості, бо в них зараз не заповнені сховища. Коли прийде час, РФ заявить, що пустить його через “Північний потік-2″, а ліцензувати ви його будете так, як ми вам скажемо. Завжди Європа в цей момент ламалася. Будь-яку газову кризу Європа завжди вирішувала за рахунок України”, – зауважив він.

За його словами, наразі є ризик зупинки або зменшення обсягів транспортування газу через Україну.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору