Ужгородка

Новини Закарпаття

Бурміч: Ізраїль ніколи не прагнув за будь-яку ціну в НАТО, на відміну від нас

Ізраїль відрізняється від України тим, що він завжди думає про інтереси свого народу та не прагне вступити в НАТО за будь-яку ціну.

Таку думку висловив у прямому ефірі НАШого телеканалу народний депутат від “ОПЗЖ” Анатолій Бурміч.

“Ми не одноразово обговорювали тему, чому Ізраїль не в Європейському Союзі та не в НАТО. Я їх теж про це питав, а вони кажуть, що не хочуть віддавати комусь свій суверенітет. Вони позаблокова держава, вони ні в які союзи не вступають”, – сказав Бурміч.

Також він додав, що Ізраїль думає про інтереси свого народу, а Україна навпаки.

“Україна відрізняється від Ізраїлю тим, що Ізраїль думає про свої інтереси і про свій народ, а Україна про чужі інтереси і як пограбувати свій народ. Ізраїль ніколи не прагнув за будь-яку ціну вступити в НАТО чи ще кудись, чи в якісь Союзи, які можуть воювати проти когось. Вони вирішують все самі за допомогою двосторонніх відносин”, – розповів він.

Нагадаємо, що глава МЗС Дмитро Кулеба заявив, що Україна має перетворюватися на гнучку військову державу за типом Ізраїлю.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору