Ужгородка

Новини Закарпаття

Скаршевський про заяву Данілова: Це нонсенс, що ми зможемо взяти Донбас силою

Економічний експерт Віктор Скаршевський заявив, що на секретаря РНБО Олексія Данілова потрібно відкрити кримінальну справа через його заяву про “силове захоплення Донбасу”.

Про це він розповів у прямому ефірі НАШого телеканалу.

Тема: Площа Ізраїлю в понад 20 разів менша за Україну, а рівень життя набагато вищий.

За його словами, українська влада живе «не відчуваючи під собою країни».

“Тут “Велике будівництво” – освоюємо, ту газ – освоюємо, а про країну не думають. А потім кажуть “давайте жити, як в Ізраїлі”. Данілов, він сказав що ми можемо силою повернути Донбас. При цьому він каже, що «десятки чи сотні тисяч може загинути, але якщо треба, ми це зробимо». Це нонсенс. Треба кримінальну справу відкривати”, – розповів він.

Нагадаємо, Данілов заявив, що Збройні сили України готові звільнити окуповані райони Донецької і Луганської областей. За словами Данілова, українська армія може виконати будь-яке завдання і, якщо президент України «дасть команду взяти Донецьк і Луганськ», вона може це зробити.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору