Ужгородка

Новини Закарпаття

Михайло Поплавський відкрив у КУК “перший у світі та в  Україні” факультет TikTok

Вперше в Україні та в світі у Київському університеті культури та мистецтв Михайло Поплавський відкрили факультет ТikТоk.

Ексклюзивно для телеканалу НАШ він провів “екскурсію” по новому факультету і розповів, як тут будуть навчати студентів і як взагалі можна “вчити блогерів”.

“Мені приємно, що на сьогодні цей факультет один із перших у світі та в Україні, ми завжди хочемо бути першими і кращими. TikTok – це всесвітня платформа, але на сьогодні найголовніше те, що ми робимо українською мовою, українізуємо TikTok. Це наша ідеологія, це моє бачення і я вважаю, що це теж національний проект Михайла Поплавського і його команди”, – зазначив ректор КНУКіМ.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору