Ужгородка

Новини Закарпаття

Бурміч: США закрили проект “Україна проти Росії” за допомогою якого хотіли поставити РФ на коліна

Сполучені Штати Америки ведуть серйозні переговори з Росією і все йде до того, що їхні відносини будуть покращуватися.

Таку думку висловив у прямому ефірі НАШого телеканалу народний депутат від партії “ОПЗЖ” Анатолій Бурміч.

“На сьогодні, коли США закрили проект “Україна одноразового використання проти Росії”, нам потрібно чітко розуміти, що цей проект використання України проти Росії з ціллю поставити Росію на коліна Заходом, він закритий, Америка звідси пішла. Вона з Росією сьогодні веде дуже серйозні переговори після Женеви і через три-шість місяців, як було сказано Байденом, якщо ці переговори будуть йти успішно, а вони йдуть успішно, можливо, їхні відносини вийдуть на абсолютно інший якісний рівень”, – сказав Бурміч.

Також він додав, що для США відносини з Росією важливіші, ніж з Україною.

“Жодної зброї не буде поставлено ні за гроші, ні за великі гроші в Україну, ні зі сторони Ізраїлю, ні зі сторони США, тому що вони не хочуть псувати відносини з Росією. Їм сьогоднішні відносини з Росією важливіші, чим годувати Україну, яка розвела корупцію”, – розповів він.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору