Ужгородка

Новини Закарпаття

Українські чиновники зберігають в біткоїнах мільярди доларів, – фінансист

Експерт з економіки та фінансів Євгеній Березовський заявив, що мільйони громадян користуються крипто валютами, біткоїнами.

Про це він розповів у прямому ефірі НАШого телеканалу.

Тема: Україна посідає перше місце у світі з використання криптовалют.

“Безумовно біткоїн – це не щось нове у світі, це вже частина життя багатьох людей. Цим користуються мільйони громадян, ним користуються як об’єкт для інвестицій. Наші чиновники, які розучили це слово зберігають мільярди доларів. Безумовно це буде частиною життя. Деякі країни це не розуміють. Добре, що в Україні поступово до цього приходять і намагаються це легалізувати”, – зауважив він.

За його словами, в Україні необхідно розробити додатковий законопроект, який буде врегульовувати використання криптовалюти.

Нагадаємо, що Верховна Рада ухвалила закон про віртуальні активи, що дозволяє законно розпоряджатися біткоїном.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору