Ужгородка

Новини Закарпаття

Правила послабили: Гришина про роботу шкіл під час карантину

Народний депутат від “Слуги народу” Юлія Гришина заявила, що правила роботи шкіл в “жовтій” та “помаранчевій” зоні карантину дещо послабили. Це не буде стосуватися “червоної” зони карантину.

Про це вона повідомила у прямому ефірі телеканалу НАШ.

Тема: Кабмін затвердив держбюджет на 2022 рік – доходи становитимуть 1,3 трлн грн.

“З кожним роком бюджет на освіту й науку в країні повинен збільшувати – у нас повинні рости заробітні плати у сфері освіти, субвенції. На наступний рік бюджет на освіту передбачає 186 млрд. грн., що на 17 млрд. більше, ніж в тому році. Особливості бюджету освіти цього року в тому, що у нас з’явилися дві нові субвенції  – на закупівлю харчового блоку та утримування протипожежних систем. Ми знаємо, що відбувалося протягом останніх років”, – зауважила нардеп.

Наразі Гришина разом з іншими десятьма нардепами перебуває у Швейцарії, де вивчають досвід спецшкіл для дітей із вадами зору.

“Дещо послабили правила роботи в школах в “жовтій” зоні карантину, оскільки раніше в цих зонах міг працювати заклад освіти, якщо тільки більше 80% вчителів мають дві дози вакцинації. Зараз достатньо однієї дози в “жовтій” і “помаранчевій” зоні. В “червоній” зоні це не працює”, – розповіла вона та додала, що наразі, на жаль, в Україні про вакцинувалися від ковіду менше 50% викладачів.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору