Ужгородка

Новини Закарпаття

Кучеренко про рекордну ціну на газ: Переживати слід всім

Народний депутат від “Батьківщини” Олексій Кучеренко заявив, що через підвищення ціни на газ в Європі до 980 доларів за тисячу кубометрів варто переживати всім українцям.

Про це він повідомив у прямому ефірі НАШого телеканалу.

Раніше в Мінекономіки заявили, що тарифи зростуть – гаряча вода та опалення – 33%, водопостачання – 20%.

“В цій ситуації переживати слід усім. Якщо найвищі посадові держави вішають локшину на вуха і розповідають байки, що вони все контролюють, то запевняю вас – не вірте їм. Раніше ми були в одному човні з Європою – це було гарантом того, що ми якось разом вискочимо. А зараз ситуація радикально змінилася – у Європи є своя північна труба, є південна труба на Угорщину і Сербію. А у нас вже щось своє”, – зауважив він.

За його словами, наразі Україна балансує в рамках 13,5 мільярдів державного газу, який треба дати населенню, Теплокомуненерго. Але виникає питання, що влада буде робити з бюджетниками та бізнесом.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору