Ужгородка

Новини Закарпаття

Заружко: Україні потрібне оздоровлення політичної системи

Україні необхідне оздоровлення політичної системи, але законопроект про деолігархізацію до цього відношення не має.

Таку думку висловила у прямому ефірі НАШого телеканалу екс-нардеп Валерія Заружко.

“Україні дійсно необхідне оздоровлення політичної системи, але законопроект про деолігархізацію, який на даний момент є в парламенті, і який був дуже гучно анонсований, на жаль, до цього оздоровлення політичної системи не має ніякого відношення. Тому що розмежування політичного і економічного впливу для великого бізнесу на процеси в Україні, на жаль, не відбудеться, якщо цей законопроект буде прийнятий”, – розповіла Заружко.

За її словами, є абсолютно чіткі, цивілізовані механізми правового та політичного контролю, наприклад, лобізм, який нам вкрай необхідний.

Зазначимо, Дмитро Разумков заявив, що обмежень для розгляду законопроекту про деолігархізацію немає.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору