Ужгородка

Новини Закарпаття

Кучеренко: Нам вже чітко говорять “Досить скиглити – “Північний потік-2″ – вирішене питання”

Україні вже чітко говорять, що досить скиглити і ображатися, бо “Північний потік-2” – це вже вирішене питання.

Таку думку висловив у прямому ефірі НАШого телеканалу народний депутат України, ВО “Батьківщина”.

“Ми рано чи пізно маємо зробити якийсь вибір, в якій парадигмі ми живемо. Якщо ми живемо, що всі наші біди у Московії, що біда вся з Росії, то це тупик для країни так само як і всі кругом винні. Якщо ми хочемо дійсно побудувати самодостатню, незалежну державу, з якою будуть рахуватися, то це точно не на проекті антиросія”, – розповів Кучеренко.

Також він додав, що Україні вже досить скиглити про “Північний потік-2”.

“Нам уже чітко говорять “Забудьте, “Північний потік-2″ – це вже вирішене питання і не треба скиглити, ображатися, не треба їздити і дурні інтерв’ю давати”, – сказав він.

Зазначимо, що Володимир Зеленський створив робочу групу щодо загроз від будівництва газогонів в обхід України.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору