Ужгородка

Новини Закарпаття

Герман: Не важливо, що Зеленський скаже в ООН, ніхто не буде слухати

Народний депутат попередніх скликань Ганна Герман заявила, що під час виступу президента Володимира Зеленського на сесії Генасамблеї ООН буде пуста зала, тому його ніхто слухати про проблеми України не буде.

Такою думкою вона поділилася у прямому ефірі на телеканалі НАШ.

Темою розмови стала заява Зеленського: Генасамблея ООН – один з основних майданчиків для питань Донбасу та Криму.

“Коли (на сесії Генасамблеї ООН, – ред.) виступають президенти бідних країн – там нікого немає. Немає жодного значення, що там скаже Зеленський – цього ніхто не буде слухати. ООН давно втратила реальний вплив на ситуації. Коли я бачила, що жінка їде з ним туди, теж незрозуміло чого. Мені дуже шкода, щ9о така розумна жінка, як дружина президента Зеленського, увійде в історію з цим бекграундом”, – зауважила вона.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору