Ужгородка

Новини Закарпаття

Ми кожний день віддаляємось від вирішення питання миру в Україні, – Куликов

Для українців важливо, щоб президент України Володимир Зеленський на Генасамблеї ООН звернув увагу на проблеми, які є в країні.

Таку думку висловив у прямому ефірі НАШого телеканалу екс-керівник бюро Інтерполу Кирило Куликов.

“На Генасамблеї для українців важливо звернути увагу до проблем, які є в Україні. На жаль, проблема Криму, Мінських перемовин, проблема вирішення мирним шляхом конфлікту. Я не перестану повторювати, що я повірив інавгураційній промові Зеленського про те, що він готовий пожертвувати всім своїм рейтингом заради того, щоб в країні був мир, але, на жаль, ми кожний день віддаляємось від вирішення цього питання. Мінська площадка нам тепер не підходить, нормандський формат нас не влаштовує, тому що там немає США”, – зазначив Куликов.

Також він додав, що вибори в Росії віддалило нас від повернення мирним шляхом Донбасу.

“Те, що відбулося за останні три дні, ще більше віддалило нас від вирішення конфлікту на Донбасі мирним шляхом, я маю на увазі голосування громадян РФ, які одночасно є громадянами України та жителями Донбасу”, – розповів він.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору