Ужгородка

Новини Закарпаття

Долженков: “Залізний купол” – це просто інформаційний бум

Голова політради партії “НАШІ”, народний депутат VII-VIII скликань Олександр Долженков заявив, що “Залізний купол” розрахований на некеровані ракетні снаряди, то в Україні така система не буде ефективною.

Про це він сказав у прямому ефірі НАШого телеканалу.

Тема: Зеленський очікує приїзду до Києва делегації зі США на чолі з міністром оборони Остіном.

“Я звісно не військовий експерт, але з тих джерел, що я читав всі говорять про зміцнення обороноспроможності нашої армії. Але на скільки ця система буде ефективна у нас в Україні. Особливості “Залізного куполу”  полягає втому, що він розрахований на некеровані ракетні снаряди. В Ізраїлі вона ефективна. Я вважаю це інформаційним вкидом для того, щоб розбурхати громадськість. Нічого спільного з укріпленням обороноспроможності в наших умовах немає. Замість того, щоб говорити про “Залізний купол” нехай краще Зеленський та Єрмак в проекті держбюджету, коли він буде дороблятися у Верховній Раді передбачить фінансування на “ЛУЧ” (Державне Київське конструкторське бюро, – ред..) на КБ “Південне”, – розповів він. 

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору